Regulamin

1.

  Firma Martinex Sp. z o.o. prowadzi skład opalu. Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem. Umożliwiamy zakup naszego towaru również drogą internetową. Siedziba firmy mieści się w Łabiszynie przy ulicy Bydgoska 31, pod nazwą Martinex Sp. z o. o. wpisaną do CEIDIG. Regulamin zawiera zasady zawarcia transakcji w sklepie www.nowak-martinex.pl

2.

Zamawiając przez naszą stronę www.nowak-martinex.pl można zakupić workowany polski ekogroszek.

3.

1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.nowak-martinex.pl wymaga zaakceptowania plików cookie przez przeglądarkę użytkownika 

2. Serwis działa na każdej przeglądarce i w każdym urządzeniu przenośnym. 

4.

1. Aby dokonać zamówienia należy zaznaczyć wybrany przedmiot i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

2.Zamówienie dokonywane jest przez wybór odpowiedniej pozycji i kliknięcia "zamów". Po zatwierdzeniu, Użytkownik przenoszony jest na stronę formularza i sposobu odbioru zamówienia.

3.Odbiór może być dokonany osobiści w siedzibie Martinex Sp. z o.o. bez dodatkowej opłaty.

4.Po złożeniu zamówienia odbiorca dostanie maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie zamówienia.

5.

(art.7 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności wyrządzonej przez produkt niebezpieczny)

1. Zamawiający- konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie pięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2.W przypadku skorzystania z uprawnienia wymienionego w punkcie 1. niniejszego paragrafu, Zamawiający - konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, a Martinex Sp. z o.o. zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego - konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

6.

1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar nie jest zgodny z zamówieniem . Zamawiającemu przysługuje  prawo do wymiany towaru na zamówiony lub inny.

2. Odesłanie zamówionego towaru  następuje na rachunek Martinex Sp. z o.o. która pokrywa związane z tym koszty.

3.Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, zamawiającemu odsyłany jest nowy towar w  miejsce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku kiedy reklamacja nie zostaje uwzględniona Martinex Sp. z o.o. reklamowany towar odsyła na własny koszt.